CZY WYCIĄGASZ Z ŻYCIA TO, CO NAJLEPSZE?

Jeżeli to czytasz, to znaczy, że nie i chciałbyś to zmienić.

Twoje życie nie wygląda tak, jak sobie to wyobraziłeś? Jesteś ofiarą powtarzających się błędów i schematów? Nie potrafisz się oderwać od przeszłości? Twoje podświadome reakcje wpływają negatywnie na Twoje relacje i otoczenie?

Samoocena równa się zero? Brak wsparcia powoduje, że czujesz się samotny, powoli się odcinasz od otoczenia, co negatywnie wpływa na Twoją pracę, efektywność, związek lub jego brak.

Czy brzmi to znajomo? Odczuwałeś lęk w pewnych sytuacjach? Zauważyłeś, że oddając się tym negatywnym myślom nagle wszystko staje się jeszcze trudniejsze?

Andrea Réder – za pomocą metody Psych-K pokażę Ci, że jesteś wartościowym człowiekiem. Nauczysz się doceniać siebie, przez co inni też zaczną zauważać Twoją wartość. Pozbądźmy się razem Twoich dotychczasowych barier! 

Pragnę być wsparciem dla coraz większej liczby osób  i za pomocą wieloletniego doświadczenia pokazać im, jak czerpać z życia jak najwięcej. Technika Psych-K istnieje od zaledwie 30 lat, kształtowała się ona jednak przez kilkaset. Formę dzisiejszą zawdzięczamy pracy wielu ludzi i niezliczonym doświadczeniom.

Klucz do sukcesu to:

WIEDZ, CZEGO CHCESZ LUB PRAGNIJ ZMIANY

To właśnie to Cię pokieruję podczas terapii do celu. Czyli tak naprawdę potrzebujemy Ciebie. Twojej silnej woli i chęci do działania. 

Pierwszym krokiem do tego jest umówienie wizyty ze mną, później nadchodzi czas na resztę. Naszym najważniejszym celem jest stworzenie bardziej jakościowego życia dla Ciebie. 

Czym jest Psych-K?

Emocjonalne rozluźnienie – zmiana podświadomych reakcji i przyzwyczajeń

Ta terapia wpływa na każdy aspekt Twojego życia. Nasze relacje międzyludzkie, emocje, reakcje są często blokowane przez dotychczasowe doświadczenia, przeżycia, odziedziczone schematy. Za pomocą rozluźnienia napięcia spowodowanego przez wcześniej wymienione problemy możemy wyeliminować wiele konfliktów oraz negatywne uczucia, kreując tym samym przestrzeń dla dotychczas ukrytych lub niewykorzystanych umiejętności. 

Twoje relacje międzyludzkie takie jak związek miłosny, rodzina, praca (czyli praktycznie wszystkie relacje, gdzie komunikujesz się z ludźmi) też się zmienią – i to na lepsze. 

Czego nie robimy: nie zmieniamy Twojej przeszłości. Dzieciństwo, ludzie dookoła Ciebie, dobre i złe wspomnienia pozostają dalej z Tobą. Zmieniamy tylko sposób myślenia o przeszłości. Odpowiedzi na pewne problemy będą inne. Koncentrujemy się na teraźniejszość i przyszłość właśnie dlatego, żebyś mógł się narodzić na nowo i skupić się na swoim życiu.

WYJĄTKOWA TECHNIKA.

Jeżeli to czytasz, to znaczy, że nie i chciałbyś to zmienić.

Miałam przyjemność pracować w wielu krajach, a w ramach Europy Wschodniej jestem pierwszym terapeutą Psych-K, więc dla Ciebie też jest to unikatowa możliwość, żeby skorzystać z takiej możliwości. Nową metodę przywożę Ci prosto z Brukseli!

Z racji tego, że zajmuję się też terapią Bowena zdarza się, że o ile zauważę jakieś boleści, problemy zdrowotne czy chroniczne schorzenia sięgam też do metod używanych w ramach tej terapii – proponuję pacjentom szybką ulgę, co poprawia ich stan zdrowia oraz motywuje do dzielenia się resztą ewentualnych problemów – wtedy się dopiero rozkręcamy.

Polecam Ci tę technikę, o ile któreś z poniższych brzmi znajomo:

borykasz się z problemem związanym z Twoją karierą lub życiem prywatnym

chciałbyś coś zmienić w swoim życiu

walczysz ze złymi przyzwyczajeniami lub nałogiem

stresujesz się

chciałbyś lepiej zarabiać

chciałbyś się otworzyć duchowo

albo jesteś w żałobie

To są najczęstsze problemy moich pacjentów. Czy któreś z nich dotyczy również Ciebie?

Ile trwa terapia?

Różnie, zależy to przede wszystkim od Ciebie. Bywają tacy, którym wystarczy jedna wizyta, niektórzy jednak potrzebują kilku. Konsultujemy to na bieżąco, RAZEM. 

Podczas testów kinezjologicznych kontaktujemy się z Twoim głównym ja (którego Ty też często ukrywasz przed sobą), spojrzymy sobie na Twoje dotychczasowe życie koncentrując się na teraźniejszość i przyszłość. 

Sprawdzimy, jak poprawić jakość Twojego życia i za moją pomocą możesz rozpocząć realizację siebie. 

So you can't cope with stress...

Opinie o mnie

STWÓRZ SOBIE SZCZĘŚLIWE ŻYCIE!

Nadal jesteś niepewny? Pomyśl tylko o jednym ze swoich dni:

Ile osób Cię wkurzyło? Czym? Doświadczyłeś już czegoś podobnego? Czy to znajomy, powtarzający schemat? Myślisz, że można to jakoś zmienić? Można się tego jakoś pozbyć?

Moje wieloletnie doświadczenie, nauka oraz przypadki moich pacjentów dowodzą, że owszem, da się wprowadzić zmiany w swoim życiu. 

Zależy to tylko od Ciebie:

1 godz. | 150 zł

Sierpień 2020
pon wt śr czw pt sob nie
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
kontakt